22000PSI Industrijski stroj za čiščenje cevovodov
Tlak hitrosti: 1500bar/22000psi
Pretok vode: 50L/min
Dizelski pogon motorja: 225KW, 6- valj
Električni motor: 160kW, 380V/50Hz, 3 faza
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Opis izdelkov
22000psi stroj za čiščenje toplotnih izmenjevalnikov za čiščenje za različne namene čiščenja v različnih panogah zaradi svojih visokotlačnih zmogljivosti. Oprema učinkovito čisti težke stroje, opremo in sestavne dele, s površine odstrani mast, olje in druge onesnaževalce. Pripravi površino za nadaljnjo obdelavo, kot sta prevleka ali barvanje, tako da odstrani rje, lestvico, stare prevleke in površinske madeže.
Ključne tehnologije izdelka
hydro jetting machine8
01.
Glavni plodovi
1. Za stroj uporabi črpalko. Nemčije Kamat.
2. Tlak je stabilen in zanesljiv, ga je enostavno prilagoditi.
3. Nameščen je z visokotlačnim alarmom in visokotemperaturnim alarmom za ohranjanje vode.
4. Visokotlačna pištola je uporabljena material iz nerjavečega jekla, največji tlak 1500.
7. Z visokotlačnim alarmom in visokotemperaturnim alarmom za ohranjanje vode.
hydro blasting machine8
Podrobnosti o izdelku
hydro blasting machine9
Kolesa za enostavno mobilnost
hydro blasting machine11
dizelski motor
hydro blasting machine910
naš tovarniški videz
Primerjava učinka
hydro blasting machine12
Čiščenje toplotnega izmenjevalnika
hydro blasting machine13
Čiščenje industrijskih cevi
hydro blasting machine14
Čiščenje industrijskih cevi
22000PSI Hydro Blasting Machine zmogljivosti:
Hydro curting stroj 22000psi ima visokotlačne zmogljivosti in ga je mogoče uporabiti za različne namene čiščenja v različnih panogah. Nekatere skupne čistilne aplikacije vključujejo:
  • To je le nekaj primerov čiščenja, ki jih je mogoče doseči z 22, 000 PSI Hydrojet. Zaradi njegovih visokotlačnih zmogljivosti so primerne za zahtevne čistilne naloge v različnih industrijskih sektorjih, kar zagotavlja učinkovite in učinkovite rezultate čiščenja.
Parametri izdelka
Model
Gyb -5 1500/80
Hitrost črpalke
366 RPM
Visokotlačna črpalka
Triple bat črpalka
Material glave črpalke: jeklo Stainelss
Material za bat: nerjavno jeklo
Hitrost črpalke: 366 vrtljajev
Plošč za bat: 120 mm
Tlak hitrosti
1500 barov / 22000 psi
Pretok vode
80 l/min
Plošč dia.
22 mm
Električni motor
160kW, 3Phase, 380V/50Hz ali 440V/60Hz
Pogon dizelskega motorja
225KW, 6- cilinder
Aplikacije za izdelke
2. Preskus tlaka cevi, preskus tlaka ventila / cevi, hidro tlačni test itd.
3. Vbrizgavanje vode
4. Čiščenje cevi za cevi, odstranitev maščobe s površine opreme, odstranjevanje plasti
9. Čiščenje kože za proizvodnjo, volumen / cev / rezervoar / rje / oksid…
Primeri strank
hydro blasting machine15
Avtomobilska proizvodnja
hydro blasting machine16
Avtomobilska proizvodnja
hydro jetting machine 14
hydro blasting machine18
hydro blasting machine19
hydro blasting machine20
Profil podjetja
manufacturer of high pressure cleaning machine
Napredna tehnologija
02
Stabilen in varen
03
Odlična kakovost
04
Storitev po meri
Embalaža in dostava
1. pakiranje: pakiranje vezanega lesa
2. Način pošiljanja: predlagajte dostavo po morju
3. Dostavna vrata: pristanišče Qingdao; ali dostavite v katero koli potrebno pristanišče
hydro blasting machine21
hydro blasting machine22
Pogosta vprašanja
V: 1. Ali trgujete s podjetjem ali proizvajalcem?
O: Tu smo proizvajalec več kot 15 let. Proizvaja komercialno čistilo za visok tlak.
V: 2. Kako izbrati primeren model?
V: 3. Kakšen motor lahko izberemo?
O: Tu ima električni motor, dizelski motor, bencinski motor; Lahko ga prosto izberete.
V: 4. Kakšna je tvoja garancija?
O: Garancija je eno leto.
V: 5. Koliko časa je vaš čas dostave?
O: To je v skladu z modelom, ki ga naročite. Če ima na zalogi, v 2 dneh; Če brez zalog, v 15 dneh.
V: 6. Kakšni so vaši plačilni pogoji?
V: 7. Katera je vaša vrata za pošiljanje?
V: 8. Kakšen je pot do pošiljanja?
Priljubljena oznake: 22000PSI Industrijski čistilni stroj za čiščenje cevovodov, Kitajska 22000psi Industrijski čistilni čistilni stroji za čiščenje cevovodov, tovarna, tovarna